DIET QUEEN

Poradnia Dietetyczna Diet Queen powstała w Warszawie z pasji do zdrowia. Specjaliści z nami współpracujący to doświadczeni dietetycy, którzy dobro pacjenta stawiają jako priorytet. Chęć pomocy drugiemu człowiekowi nie jest dzisiaj w modzie. Oczywiście, każda usługa ma swoją cenę, ale ile razy zdarzyło Ci się zwrócić o pomoc do specjalisty, bez względu na to czy był to lekarz, czy mechanik samochodowy i zostać potraktowanym szablonowo bez szczegółowego wnikania w rzeczywisty problem, kolejny numerek obsłużony. Schemat – jest usterka – usunąć, zamiast znaleźć przyczynę. Dietetycy z Diet Queen szukają tych przyczyn i to jest ogromna zaleta naszej Poradni. Widzimy człowieka, nie spis posiłków. Pomagamy kreować nowe nawyki, szukamy, dopytujemy – przygotuj się na to. Dobry dietetyk ma w sobie coś z detektywa i psychologa, a często przyczyna problemów zdrowotnych tkwi głębiej niż niewłaściwe wybory żywieniowe.

Dla nas ważna jest profilaktyka chorób dietozależnych. Działania prewencyjne w postaci prawidłowo skomponowanego jadłospisu mogą Cię uchronić przed wieloma chorobami. Po wizycie w naszej Poradni nie będziesz stać przed dylematem po który produkt ze sklepowej półki sięgnąć. Nauczymy Cię czytania etykiet i schematu postępowania w sklepie. Zastanawiasz się, czemu wychodzisz ze sklepu z pełnym koszykiem i zwykle wydajesz dużo więcej pieniędzy, niż wcześniej zaplanowałeś. Wyjaśnimy Ci dlaczego tak się dzieje.

Co nas wyróżnia? Oprócz dobrych rad – dajemy motywację i rozbudzamy pragnienie wprowadzenia zmian do swojego życia. Zasługujesz na więcej – zasługujesz na wszystko. YOLO :P

Najmniejszy sukces naszego pacjenta jest naszym sukcesem